Фото: ДСНС України в Миколаївській області

За добу на Миколаївщині вигоріло понад 38 га відкритих територій

Протягом 31 серпня Службу порятунку зверталися 18 разів з повідомленнями про пожежі на відкритих територіях. Загальна площа, на якій вигоріла суха трава, чагарники, сміття, пожнивні залишки, кущі, дерева, хвойна підстилка, склала більше 38 га.

Вогонь вирував у Братському, Первомайському, Березнегуватському, Вознесенському (3 пожежі), Казанківському, Баштанському, Вітовського, Новобузькому районах області та в містах Миколаїв (7 пожеж) і Снігурівка. Причини пожеж – необережне поводження з вогнем.

Під час ліквідації двох пожеж хвойної підстилки в Балабанівське лісовому урочищі ДП “Миколаївський лісгосп” пожежники не допустили поширення вогню на велику площу.

Резонансна пожежа виникла у Вознесенському районі. Там вогонь пройшов більше 23 га, знищивши суху траву, кущі та дерева.

В обох випадках причина пожежі – підпал.

Всього від ДСНС залучалися 73 людини і 25 одиниць техніки.

Додаткового працювали пожежні місцевої пожежної охорони “Мартинівське”, “Щербані”, 3 співробітники ДП “Миколаївське лісове господарство”, пожежний автомобіль УАЗ-3909, а також 3 трактори ДП ДГ “Зорі над Бугом”, 2 трактори МТЗ-80 з бочкою і водовозка Прибужанівської ОТГ.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram