Фото: Укрзалізниця

Потяги миколаївського спрямування будуть затримуватись через недавній інцидент в «Укрзалізниці»

«Укрзалізниця» завершила підйом вантажних вагонів, котрі вночі, 6 лютого, зійшли з рейок на станції «Воскобійня» поблизу Дніпра.

Однак затримки в русі пасажирських поїздів південного та східного спрямування все одно продовжуються через роботи з ліквідації наслідків інциденту, передає прес-служба «Укрзалізниці».

Поки інфраструктура не буде повністю відновлена, то по пошкодженій ділянці поїзди курсуватимуть за допомогою тепловозів.

Сьогодні вже в такий спосіб через станцію був пропущений перший приміський поїзд. Всі інші поїзди теж курсуватимуть за стандартним маршрутом, – заявили в «УЗ».

Через збій в графіку ще можливі затримки на 1-1,5 години рейсів в Миколаїв, Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь і назад.

За попередніми висновками комісії, яка працює на місці інциденту, сходження вагонів сталася через злам бічної рами візка вагона, який належить приватному власнику, – додали в компанії.

Окрім того, «Укрзалізниця» посилаючись на дані ДСНС повідомляє, що перекинулися вісім вагонів з 57. В результаті інциденту було пошкоджено залізничні колії і електроопора. Електроживлення на аварійній ділянці відсутнє. Чотири вагони з клінкером перекинулися. Постраждалих і загиблих немає.

З наслідками сходу вагонів розбираються аварійні бригади Дніпровського регіонального філіалу Придніпровської залізниці.

Нагадаємо, АТ «Укрзалізниця» анонсувала зростання тарифів на пасажирські перевезення.

Як відомо, “Укрзалізниця” працює над підвищенням безпеки у приміських поїздах. Для цього у вагонах, зокрема, планують встановити камери відеонагляду.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram