Миколаївська область продовжує активну співпрацю з міжнародними донарами і партнерами задля відновлення, зокрема декілька країн вже взялися за відновлення двох об’єктів у регіоні. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Віталій Кім під час брифінгу для медіацентру «Україна — Укрінформ». Більше про це, а також як Миколаївщина готується до курортного сезону і проводить посівну під час війни, дивіться у сюжеті.
Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».
Два об’єкти, що розташовані у Миколаївській області і зазнали чималих руйнувань внаслідок військових дій, відновлять за кошти Данії і Казахстану. За словами Віталія Кіма, це яскравий приклад масштабної допомоги з-за кордону, яку нині отримує регіон. Про які саме об’єкти йде мова очільник області поки не уточнив.
Водночас на Миколаївщині триває посівна. Цього сезону місцеві аграрії переходять на вирощування технічних культур. Як пояснив Віталій Кім, така ситуація виникла з кількох причин: через пошкоджену логістику, відсутність функціонуючих миколаївських портів та статус прифронтового регіону.
Попри війну, в області хочуть частково запустити туристичний сезон. Так, для відпочинку будуть доступні внутрішні водойми, адже морські узбережжя закриті через мінування.
Наостанок Віталій Кім зауважив, що в області спостерігається приріст населення, чимало людей повертаються додому. Зараз у Миколаєві налічують близько 400 (чотирьохсот) тисяч людей, з яких близько 30 000 – переселенці з сусіднього Херсона.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:




