Пошкоджено майже 500 будівель: у Вознесенському районі назвали збитки від війни

У Вознесенському районі Миколаївської області через збройну агресію рф пошкоджено 493 будівлі, з них одна багатоповерхівка повністю зруйнована та підлягає зносу. Жителям району вже нарахували майже 25 мільйонів гривень компенсації за зруйноване майно.

Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ».

У Вознесенському районі Миколаївщини через російську агресію пошкоджень зазнали 493 будівлі. Як відомо, район включає в себе п’ять громад. За словами виконувачки обов’язків начальниці районної військової адміністрації Антоніни Шарати, в березні 2022 року вознесенці змогли відбити наступ окупантів, однак це коштувало людських і майнових втрат.

На сьогоднішній день до реєстру пошкодженого майна у нас 493 пошкоджених об’єкти. Це в основному житловий сектор, багатоповерхівки, є одна повністю зруйнова і підлягає виселенню громадян звідти, вона підлягає демонтажу. Є об’єкти соціальної сфери і школи, і дитячі садки, і заклади охорони здоров’я, — зазначила Антоніна Шарата.

Антоніна Шарата

За програмою «єВідновлення» мешканці району подали 146 заяв, з яких розглянули 140. Виконком Вознесенської міської ради вже затвердив понад 85% звернень.

146 громадян уже звернулися по програмі «єВідновлення». 140 заяв розглянуто міською радою. І 127 міськвиконком затвердив виплати на суму 8,5 млн, — додала посадовиця.

Також заявки на отримання компенсацій за повне відновлення майна подали жителі пʼятиповерхового будинку, який був зруйнований ракетним ударом. 13 з них отримали сертифікати на загальну суму майже 16 мільйонів гривень.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: