Фото: Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера»

Порт «Ніка-Тера» модернізував лабораторію для аналізів сількогоспвантажів

У миколаївському порту «Ніка-Тера» модернізували лабораторію для прискорення проведення аналізів якості сільськогосподарських вантажів.

Модернізація є частиною Програми по збільшенню пропускної спроможності порту, інформують в прес-службі підприємства.

Лабораторія оснащена автоматизованим спектрометром FT-NIR MPA II Multi Purpose Analyzer, німецької компанії Bruker Optics, вартість якого становить понад три мільйони гривень. Це дозволить аналізувати якість рослинних масел, шроту соняшнику і зернових.

Швидкість проведення арбітражних аналізів вантажів тепер зменшиться з 2-х діб до однієї хвилини. Інноваційне обладнання дозволяє оперативно виявляти псування або фальсифікат при прийманні вантажів, точно визначаючи якість продукту.

Фото: Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера»

Ми впроваджуємо кращі рішення глобальної портової галузі. Зараз все дослідження повністю автоматизоване. Ми порт нового покоління, тому впроваджуємо один з ключових принципів нашого сервісу – робити для клієнта все максимально швидко, – прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиев.

Нагадаємо, у березні стало відомо, що порт «Ніка-Тера», що входить у Group DF, обробив перший мільйон тонн вантажів у 2021 році.

Як відомо, на церемонії «Лауреат спортивного року – 2020» порт «Ніка-Тера», що входить до Group DF, був нагороджений подякою в номінації «Меценати і Партнери» за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, олімпійського руху та постійну підтримку спортсменів Миколаївської області.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031