Браконьєрство не вщухає: за тиждень збитки рибному господарству склали понад 50 тис. грн

У період з 29 квітня по 6 травня 2020 року державні інспектори Миколаївського рибоохоронного патруля зафіксували 64 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів, з яких 33 грубих за ознаками ч.4 ст.85 КУпАП зі збитками на суму 50 524 грн. 

Оформлено акти виявлення та вилучення безхазяйного майна. Вилучено з водойм та у порушників 105 кг водних біоресурсів та 72 од. незаконних знарядь лову.

Для прикладу, 5 травня державні інспектори провели спільний рибоохоронний рейд з представниками поліції на території річки Висунь. Так, поблизу с. Новопавлівське Снігурівського району Миколаївської області, було викрито двох громадян які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям.

За допомогою сіток порушники виловили: плітку – 122 екз. та карася сріблястого – 8 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, складають 10 506 грн.

1 травня рибоохоронний патруль зафіксував грубе порушення Правил рибальства. Інцидент стався на річці Південний Буг поблизу Олександрівської ГЕС. Близько 19 години виявлено порушника, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям – «павуком». У громадянина вилучено майже 30 кг риби атерини –  9 150 екз. Завдано збитків у розмірі 31 110 грн.

На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі в суди за місцями скоєння правопорушень. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено.

В Управлінні Держрибагентства у Миколаївській області функціонує телефонна «гаряча лінія»:

(099) 663-82-00.

Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Нагадаємо, що Україна зайняла 27 місце у рейтингу найсильніших армій світу

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram