Фото: з відкритих джерел

Понад 43 тисячі миколаївських школярів планують навчатися в школах дистанційно

В мерії працюють над тим, щоб всі вчителі були забезпечені ноутбуками.

У Миколаєві 43 тисячі дітей планують з 1 вересня повернутися до навчання в миколаївських школах дистанційно. Про це в ефірі телевізійного марафону «Єдині новини #UAразом» розповів міський голова Олександр Сєнкевич.

Читайте також: У Миколаєві з вересня школи не відкриватимуть через загрозу ракетних ударів – Сєнкевич

За словами мера, станом на 4 серпня пошкоджені 49 об’єктів освіти, чотири школи зруйновані вщент, там обвалені частини будівель. Деякі збитки неможливо порахувати, бо потрібно будувати нові будівлі.

Станом на 4 серпня в місті залишилося менше 10 тисяч дітей, за нашими підрахунками Управління освіти. Для дітей, які перебувають закордоном, ми організовуємо навчання онлайн. За інформацією керівників шкіл, понад 43 тисячі дітей планують навчатися в наших школах дистанційно, -сказав Олександр Сєнкевич.

В мерії працюють над тим, щоб всі вчителі були забезпечені ноутбуками. Зокрема, за державні кошти вже придбано більше 700 ноутбуків, ще 200 місто отримало від ЮНІСЕФ.

Тобто плануємо повністю перейти на онлайн навчання, щоб діти-миколаївці, які перебувають закордоном також могли отримувати освіту українською мовою, – сказав Олександр Сєнкевич.

Окрім цього мер додав, що в місті запроваджено і найближчим часом буде опубліковано процес, за яким діти з окупованих територій Херсонської області також можуть реєструватися на навчання в українських школах, аби здобувати освіту українською мовою.

Читайте також: Школярі з тимчасово окупованих територій зможуть дистанційно навчатися у миколаївських школах

Нагадаємо, що Тайвань виділить Миколаєву 500 тисяч доларів на відновлення освітніх закладів. Це вже не перша домопога від країни – раніше Тайвань виділив Миколаєву близько 800 000 доларів на ремонт однієї з медустанов.

Читайте також: У закладах середньої освіти Миколаєва заборонено використання російської мови

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram