56% українських вчителів повністю завершили процес вакцинації від коронавірусу – отримали дві дози препарату.
Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.
За оновленою статистикою, принаймні одну дозу вакцини від COVID-19 отримали 86% працівників установ загальної середньої освіти. Повністю (двома дозами) вакциновано 358 390 педагогів – це 56% від загальної їх кількості, – йдеться у його повідомленні.
Читайте також: У реанімаціях немає жодного вакцинованого COVID-пацієнта – Ляшко
Найвищий рівень щеплення: Луганська – 79,4%; Харківська – 70,9%; Черкаська – 70,9%; Полтавська – 69,4%; Київ – 67,7%; Житомирська – 66,9%.
Найгірша ситуація: у Львівській – 19,4%; в Одеській – 20,1% в Івано-Франківській областях – 20,8%.




