Фото: Unian.ua

Поліція відкрила справу проти Киви за наклеп на Гандзюк

Поліція відкрила кримінальне провадження через невиконання рішення суду народним депутатом від ОПЗЖ Іллею Кивою.

Про це повідомляє видання «Новое время» з посиланням на заяву юридичної компанії «Міллер».

У компанії заявили, що Дніпровським ГУНП у Києві внесено відомості в ЕРДР за фактом вчинення Іллею Ківою кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення).

У червні 2019 року рішенням Солом’янського районного суду Києва було задоволено позов батька Катерини Гандзюк. Зокрема, було визнано недостовірною інформацію, поширену Ківою в ефірі телеканалу Еспрессо такого змісту: «Я знаю, що Гандзюк сиділа на кошти було розкрадено міського бюджету».

Суд зобов’язав Іллю Ківу спростувати недостовірну інформацію шляхом повідомлення в ефірі телеканалу Еспрессо про те, що поширена інформація не відповідає дійсності.

Однак, в частині повідомлення в ефірі телеканалу про те, що інформація «Я знаю, що Катерина Гандзюк сиділа на кошти було розкрадено міського бюджету» не відповідає дійсності, до сих пір не виконано.

При цьому телеканал Еспрессо на своєму веб-сайті розмістив оголошення про те, що готовий надати ефірний час Іллі Ківі для спростування поширеної ним недостовірної інформації щодо Катерини Гандзюк.

У компанії заявили, що Ківа очевидно знав про прийняте судове рішення і необхідності його виконання. При цьому умисно ухиляється від виконання судового рішення, яке набрало законної сили.

Нагадаємо, на території Миколаївської області та Миколаєва продовжуються заходи з протидії незаконної діяльності об’єктів грального бізнесу.

Раніше повідомлялось, у Кривому Озері троє невідомих чоловіків вдерлись до будинку нотаріуса.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram