Фото: АrmyInform

Поблизу Очакова відбулися десантні навчання

Курсанти 4-го курсу одеської Військової академії провели навчання в районі Очакова у Миколаївській області.

Про це повідомляє портал АrmyInform.

Після морського переходу на десантному кораблі «Юрій Олефіренко» і десантному катері «Сватове» курсанти висадилися на необладнане морське узбережжя, яке за легендою навчань знаходилося під контролем противника.

Фото: АrmyInform

Після запеклого бойового зіткнення з ворожим авангардом вони захопили плацдарм на узбережжі. Під час бою морпіхи, застосовуючи штатні вогневі засоби, а також БТР-4, обладнаний бойовим модулем, знищили вогневі позиції ворога на панівних висотах і захопили пункт висадки та центр управління противника. Тактична мобільна група утримувала плацдарм до підходу основних сил і провела розмінування проходів для бойової техніки.

На другому етапі навчань морські піхотинці організували оборону і охорону об’єктів в пункті базування, морських комунікацій, знищили диверсійну групу умовного противника, який намагався зайти в тил. Також курсанти відпрацювали практичні дії по боротьбі за живучість корабля, мінно-вибухової і інженерної підготовки, здійснили завантаження і вивантаження техніки на причальну стінку.

Нагадаємо, оператори-розвідники 73 Морського центру спеціальних операцій імені кошового отамана Антона Головатого провели спільні навчання разом з колегами країн НАТО на есмінці «Dragon» Королівських ВМС Великобританії.

Раніше повідомлялось, оператори очаківського 73 морського центру вперше за роки незалежної України десантувалися з допомогою парашутів на острів Березань і Кінбурнську косу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram