Платники податків Миколаївщини отримали майже 880 млн грн бюджетного відшкодування ПДВ

За 10 місяців 2020 року 86-ти суб’єктам господарювання Миколаївщини відшкодовано на рахунки платників у банку 879,8 мільйонів гривень податку на додану вартість (ПДВ), що на 305,4 мільйонів або на 53,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Дмитро Прокоф’єв.

За його словами, за рахунок відшкодування податку на додану вартість своєчасно поповнюються обігові кошти суб’єктів господарювання, що гарантує розвиток та можливість нарощування обсягів виробництва. Відшкодування податку на додану вартість здійснюється прозоро, адже електронна система унеможливлює проведення будь-яких махінацій.

Слід зазначити, що з метою запобігання безпідставного відшкодування суб’єктам господарювання податку на додану вартість, Головним управлінням ДПС у Миколаївській області проводиться контрольно-перевірочна робота, за результатами якої у січні – жовтні 2020 року упереджено безпідставне відшкодування ПДВ на суму 42,4 млн гривень.

Нагадаємо, результати п’ятого щорічного опитування іноземних інвесторів свідчать, що близько 48% іноземних інвесторів вважають, що інвестиційна привабливість України знижується, ще 42% не вбачають істотних змін і лише 9% бачать поліпшення ситуації.

Як відомо, витрати на виробництво продукції рослинного походження скоротилися на 6,2%, тваринного – на 1,3%.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram