Після ворожих ударів енергосистема відновлюється повільно

Керівник АТ «Миколаївобленерго» називає рівень руйнувань енергетичної системи безпрецедентним.

Про це ви можете дізнатись у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: