Фото: з відкритих джерел

Пік захворюваності на COVID-19 очікується наприкінці жовтня – Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов прогнозує, що пік захворюваності на коронавірус в Україні може спостерігатися з кінця жовтня до 5 листопада.

Про це Данілов заявив на брифінгу 15 жовтня за підсумками засідання РНБО, повідомляє Укрінформ.

Ми прогнозуємо, що пік пандемії припаде на кінець цього місяця. Це буде період десь із 20-го, 25-го, 30-го числа до 4-5-го наступного місяця, – сказав Данілов.

За його словами, у пікові періоди у лікарнях можуть перебувати 50-52 тисячі осіб. Секретар РНБО запевнив, що влада має чітке розуміння цього питання.

Разом з тим Данілов наголосив на важливості вакцинації й закликав українців робити щеплення. Водночас він додав, що наразі в Україні «розгорнута дуже велика антикампанія стосовно вакцинації».

Читайте також: Осінні канікули у школах можуть продовжити до місяця – Кузін

Нагадаємо, що 14 жовтня Миколаївщина потрапила у «помаранчеву» карантинну зону. Також стало відомо, що після переходу Миколаївської області до «помаранчевої» зони поліція посилила контроль за дотриманням карантинних обмежень.

Також повідомлялось, що стратегічна консультативна група експертів по імунізації (SAGE) Всесвітньої організації охорони здоров’я рекомендувала людям з ослабленим імунітетом отримати будь-яку додаткову дозу вакцин проти COVID-19, затверджених ВООЗ.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram