Підсумки середи, 1 квітня, від міського голови Олександра Сєнкевича

У середу, 1 квітня, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич в традиційному щоденному вечірньому ефірі  розповів про посилення карантинних заходів та протидію коронавірусу в місті.

Олександр Сєнкевич сповістив про ухвалене Кабінетом Міністрів рішення щодо посилення карантинних заходів, а саме перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора, переміщення групою осіб більш ніж дві особи, відвідування парків, скверів, зон відпочинку.

Дивіться також: Ірина Шамрай про ситуацію з COVID-19 в Миколаєві

Що стосується лікарняного обладнання та засобів захисту, що виділяється державою та доставляється літаком з Китаю, все йде на захист лікарів першої, другої та третьої хвилі. До першої хвилі відноситься обласна інфекційна лікарня, міська лікарня № 1 та пологий будинок № 1. Сьогодні ми працюємо над тим, щоб покращити третю лікарню. І коли вона буде покращена, щоб приймати людей і забезпечимо 50 місць інтенсивної терапії, то зможемо першу лікарню замінити на третю, – розповів Сєнкевич.

Дивіться також: Гість програми “Діалог” Андрій Єрмолаєв

Також міський голова повідомив, що засоби індивідуального захисту, а саме респіратори вже є в наявності в “Епіцентрі”, в аптеки надходять антисиптеки.

До того ж, Олександр Сєнкевич пояснив ситуацію стосовно китайського судна, де за попередньою інформацією загинув капітан від коронавірусу.

Повідомляю з тієї інформації, що ми отримали від адміністрації морських порті України. Перше, судно дійсно прямує до нас зі сторони Китаю. Друге, з капітаном все нормально, він живий, він не воскрес. Насправді, помер другий помічник капітана. Судно було зупинено в Туреччині, де все було оглянуто і йому було дозволено далі їхати. Судно було вже в порту Одеси, де пройшло всі заходи перевірки. Зараз прямує до Миколаєва для того, щоб завантажитись. Люди будуть перебувати на судні, звідки їх випускати не будуть, – запевнив очільник міста.

Мер наголосив, що на сьогодні в Миколаївській області не має жодного випадку зараження на коронавірус.

Нагадаємо, станом  на 10 ранку 1 квітня в Україні 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 17 летальних та 10 пацієнтів одужало.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram