Підсумки п’ятниці, 27 березня, від Олександра Сєнкевича

У п’ятницю, 27 березня, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич вийшов у прямий ефір до жителів міста. Вже традиційно міський голова підводить підсумки життя Миколаєва в умовах карантину по завершенню дня.

Мер міста підтвердив інформацію, щодо сімейної пари з Миколаєва, які наразі знаходяться у київській лікарні та лікуються від коронавірусної інфекції. Також, наголосив, бути готовими до того, що кількість інфікованих бути зростати.

Дивіться також: Площа, коронавірус, Самопоміч, бізнес, хейтери | Олександр Сєнкевич в Шо у Сільман?

Зі слів міського голови, в місті щоденно дезинфікують зупинки та транспорт. Із завтрашнього дня дезинфікувати громадські місця та гуртожитки будуть у всіх районах міста, в тому числі Матвіївка та Варварівка.

Сьогодні, Сєнкевич провів зустріч з представниками аптечних мереж та постачальниками аптечних товарів, а також онлайн-зустріч з усіма голова лікарень, пологових будинків Миколаєва.

Дивіться також: Підсумки четверга від миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича

Окремо Олександр Сєнкевич підняв тему вшанування померлих після Великодніх свят.

Всі стурбовані ти “як же піти на кладовище”, “дозволять чи на піти на кладовище на проводи”. Дорогі мої, почуйте! Якщо ви не хочете опинитись на цих кладовищах не як відвідувач, а як постоялець, заспокойтесь, відпочиньте та збережіть свої сили! Сходите на кладовище у травні! Нічого з кладовищами не станеться, всі вони під охороною. До того ж, прийшло розпорядження, про охорону кладовищ поліцією та не допускати на їх територію людей, – наголосив Сєнкевич.

Міський голова підкреслив, що більшість людей відносяться несерйозно до того, що відбувається зараз.

Нагадаємо, напередодні 76-ї річниці визволення Миколаєва від німецьких окупантів біля пам’ятника героям-Ольшанцям попри карантин відбувся мітинг з покладанням квітів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram