Підсумки понеділка, 30 березня, від Олександра Сєнкевича

У понеділок, 30 березня, миколаївський міський голова традиційно вийшов у прямий ефір до миколаївців. Олександр Сєнкевич розповів, із чого почався новий тиждень карантину в Миколаєві.

У першу чергу, Олександр Сєнкевич звернув увагу на те, що більшість миколаївців не дотримуються умов карантину та правил індивідуального захисту.

Вчора я сів за кермо і поїздив по місту. Дуже здивувало, що неймовірно велика кількість людей ходить без масок. Просто відпочинок у людей. Біля парку Перемоги неможливо припаркуватися, люди ходять групами, перетинаються з невідомими їм людьми, вдихають все це і радіють. На вулицях валом людей, на дитячих майданчиках валом людей, це дуже-дуже погано. Я радію, що ви вірите в те, що ви не захворієте, що ця хвороба косить тільки старших людей, але насправді мені дуже шкода ваших батьків, бабусь і дідусів, які за вашу прогулянку на свіжому повітрі можуть заплатити своїм життям, – сказав мер Миколаєва.

Дивіться також: Чому зросли ціни в магазинах?

Міський голова підтвердив інформацію, що в Дніпро-Бузький морський порт, розташований у Миколаєві, направляється китайський балкер FENG DE HAI, на якому кілька днів тому капітан судна помер від коронавірусної інфекції.

Є інформація з приводу того, що до Миколаєва прямує судно, яке везе з собою людину, яка померла від коронавірусу. Так, насправді до нас прямує пароплав, який повинен бути завантажений. Капітан судна помер від коронавірсу. Але, по-перше, його тіло вже забрали з цього судна і відвантажили в Туреччині. Друге – цей корабель буде знаходитися на карантині і випускати з нього нікого не будуть. Це стандартна процедура, наш порт вже нею займається.

Нагадаємо, станом на 10 ранку 30 березня в Україні 480 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 11 летальних, 6 пацієнтів одужало.

Раніше повідомлялось, мер міста підтвердив інформацію щодо сімейної пари з Миколаєва, яка наразі перебуває у київській лікарні та лікується від коронавірусної інфекції.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram