Фото - Укрінформ

Під Радою – до 150 ФОПів, поліція частково розблокувала рух

Рух по вулиці Липській у Києві поблизу Верховної Ради, де триває акція ФОПів, наразі відновлено.

Про це повідомляє Укрінформ. Поліція наразі прибрала автозаки, які загороджували рух по вулиці Липській. Окрім того, рух вулицями Шовковична та Грушевського наразі також не обмежено.

Ситуація під Верховною Радою, де у середу проходить акція руху «SaveФОП», спокійна. Під будівлею парламенту наразі перебуває до 150 учасників заходу.

Водночас голова ВР Руслан Стефанчук поінформував, що голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев до кінця дня, 26 січня, подасть законопроєкт, згідно з яким до 2022 року не будуть сплачувати штрафи особи, які не встановили РРО, але за умови, що вони його встановлять.

Читайте також: Біля Верховної Ради відбулись сутички – постраждали понад 20 осіб

Нагадаємо, уряд звільнив підприємців, які торгують у сільській місцевості, від обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (касових апаратів).

Як відомо, у вересні минулого року Кабінет Міністрів ухвалив рішення про виділення 460 мільйонів гривень Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування для фінансової допомоги на випадок безробіття.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram