Під КС протестують проти скандального рішення по е-деклараціях

У п’ятницю, 30 жовтня, біля будівлі Конституційного суду України в Києві проходить акція протесту проти суддів, які прийняли скандальне рішення про фактичне скасування системи e-декларування.

Про це повідомляє видання «Новое время».

Серед організаторів акції – Центр протидії корупції, Рух опору капітуляції і кілька інших організацій. Вони підкреслюють, що КСУ «продовжує знищувати антикорупційні інститути».

Рішення про скасування відповідальності за брехню в деклараціях чиновників – одне з таких, – стверджують організатори демонстрації.

Протест проходить під слоганом «Відправимо суддів-зрадників КСУ в Ростов» – «туди, де їм і місце».

Своїми рішеннями судді КСУ надають індульгенцію сотням чиновникам-корупціонерам, а також ставлять під загрозу безвіз, критично важливу фінансову допомогу від європейських інститутів і європейський напрямок розвитку України, – було сказано в анонсі акції.

Учасників акції закликали приходити в масках або інших засобах захисту, а також утриматися від використання партійної або будь-якої іншої символіки.

Нагадаємо, скандальне рішення про фактичне блокування системи електронного декларування в Україні Конституційний суд прийняв за поданням 47 депутатів Верховної Ради від “Опозиційної платформи – за життя” та партії “За майбутнє”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram