Під час уроків учні можуть бути без масок, – Удовиченко про навчання в умовах карантину

Під час уроків учні можуть бути без масок, але під час пересування територією навчального закладу наявність засобів захисту – обов’язкова.

Про порядок організації навчання в умовах карантину у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 розповіла під час онлайн-брифінгу директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Олена Удовиченко, повідомляє Миколаївська ОДА.

На вході до закладів освіти, на видному місці повинні бути розташовані засоби для обробки рук. Для меншого стовпотворіння рекомендується заняття за розкладом, складеним так, щоб діти, по можливості менше перетиналися між собою. Це і різний початок занять, це і, по можливості, заняття на свіжому повітрі, особливо в осінній період, це і використання великих приміщень в школі – актові зали, спортивні, конференц-зали. Також рекомендується проводити всі уроки в одній аудиторії. Крім того, складати розклад перерв так, щоб менше було стовпотворіння, – розповіла начальниця департаменту освіти.

Згідно постанови у коридорах та приміщеннях має бути розмітка для відокремлення учнів різних вікових груп. Після закінчення навчання коридори, класи, всі поверхні, дверні ручки мають продезінфікувати та після кожного уроку провітрювати клас не менше 10 хвилин. У школі також мають бути яскраві урни для використаних масок і рукавичок. 

Читайте також: Півсотні миколаївців з COVID-19 перебувають у обласній інфекційні лікарні

Стосовно організації харчування під час карантину у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 все також має проходити за графіком. 

Столи, за яким дозволяють сидіти лише чотирьом учням, мають стояти на відстані не менше 1,5 метра. Кухарі та працівники їдальні мають бути в масках, також обов’язково у рукавицях. Біля рукомийників мило, антисептики, паперові рушники.

Олена Удовиченко акцентувала що за дотримання усіх перелічених рекомендацій має відповідати директор школи. Усі вчителі мають пройти інструктаж, бути у масках та щодня проходити вимірювання температури. Маски варто міняти кожні три години.

Нагадаємо, станом 14 серпня в Миколаївській області виявлено 29 нових випадків COVID-19. Всього зареєстровано 796 підтверджених випадків COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 97.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram