Під час Маршу захисників України активісти та представники АТО йшли в колонах від парку Шевченка до Майдану Незалежності. Люди, що стояли вздовж Хрещатика, ставали на коліна, щоб віддати шану загиблим героям.
Про це повідомляє Depo.Київ.
Попереду в колоні йшли матері загиблих бійців АТО. Після них були ветерани АТО, а також різноманітні активісти.
У свою чергу люди, що стояли вздовж Хрещатика, ставали на коліна, щоб віддати шану загиблим героям.

Нагадаємо, 16 серпня в Ужгороді стартував велопробіг ветеранів війни “Вшануємо пам’ять захисників України”. Велопробіг триватиме з 16 по 29 серпня.




