ФОТО: Запорізька ОДА

“Вшануємо пам’ять захисників України”: в Ужгороді стартував велопробіг ветеранів війни

Сьогодні, 16 серпня, в Ужгороді стартував велопробіг ветеранів війни “Вшануємо пам’ять захисників України”. Велопробіг триватиме з 16 по 29 серпня.

Присвячений він Дню пам’яті захисників України (29 серпня), які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, повідомляє УНН.

Організатори називають метою велопробігу підтримку ветеранів війни, популяризація спортивної реабілітації та здорового способу життя серед ветеранської спільноти.

Ветерани планують подолати близько 1 800 км Україною проїхавши за маршрутом Ужгород – Маріуполь відвідавши такі міста: Стрий, Рогатин, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Лубни, Полтава, Дніпро, Запоріжжя та Бердянськ.

Учасники шістнадцяти денного велопробігу побувають у 12-ти областях України від Заходу на Схід та фінішують у Донецькій області в Маріуполі.

На шляху від Ужгорода до Маріуполя заплановані зустрічі з родинами загиблих, а також спілкування з місцевою владою.

Нагадаємо, пес Афган – улюбленець бійців 72-ої бригади “Чорних запорожців”, відстав від потяга по дорозі в ООС і за півроку на залізничній станції Гребінка дочекався їхнього повернення з ротації.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram