Фото: REUTERS

Pfizer починає нову фазу випробувань пігулок для профілактики COVID-19

Компанія Pfizer оголосила про початок наступної фази випробувань перорального противірусного препарату PF-07321332 для профілактики від коронавірусної хвороби.

Про це повідомляється у пресрелізі компанії, передає Укрінформ.

У випадку успіху ми вважаємо, що ця терапія може допомогти зупинити вірус на ранній стадії – ще до того, як у нього з’явиться можливість широко розповсюдитися, потенційно запобігаючи симптоматичному захворюванню тих, хто піддався його впливу та пригнічуючи початок інфекції у інших, – сказав президент науково-дослідних та медичних досліджень компанії Pfizer доктор Мікаель Дольстен.

Читайте також: Обидві дози COVID-вакцини отримали вже понад 5,4 мільйона українців

Зазначається, випробування фази 2/3 є частиною глобальної програми клінічних досліджень і охоплює до 2660 осіб, яким виповнилося 18 років і які живуть в одному місці з особою із підтвердженою симптоматичною інфекцією SARS-CoV-2.

Учасників розділять на дві групи – одним будуть давати препарат PF-07321332, іншим плацебо двічі на день протягом 5 чи 10 днів. Основною метою є оцінити безпеку та ефективність для запобігання підтвердженої інфекції SARS-CoV-2 та її симптомів до 14 дня.

Нагадаємо, що державна комісія з надзвичайних ситуацій з 23 вересня запровадила в Україні «жовту» зону карантину. Відтоді по всій країні посилили обмеження, однак для вакцинованих будуть діяти певні пом’якшення.

Раніше повідомлялося, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко назвав дві умови для повторної вакцинації українців від коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram