Миколаївський художник Олег Приходько презентував виставку власних робіт в бібліотеці імені Марка Кропивницького. Переважна більшість з представлених в експозиції чотирнадцяти витворів зображують морську тематику – пейзажі українського Криму.
Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ».
В Центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького відкрилася персональна виставка робіт художника Олега Приходько. Експозиція налічує 14 витворів – переважна більшість зображує мальовничі морські пейзажі Криму, які художник зобразив до російської окупації півострова.
Чому з морем? Треба їхати, щоб був гарний вечір, настрій, кухня. Потрібно, щоб робота була святом. Без гарного настрою гарне мистецтво неможливе, – розповів художник Олег Приходько.

Міський голова Олександр Сєнкевич вважає подібні заходи важливою складовою у популяризації образотворчого мистецтва та культури загалом у Миколаєві.
Повернуться ті часи, коли мистецтво знову буде цінним в Миколаєві, і художники будуть заробляти цим на життя. Люди будуть відвідувати виставки, музеї, дім художника і так далі, – поділився мер міста.

Оцінити майстерність Олега Приходька та пейзажі українського Криму відвідувачі бібліотеки Кропивницького зможуть протягом місяця з моменту відкриття виставки.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




