Пандемія може призвести до кризи психічного здоров’я у світі – ООН

Генеральний секретар ООН Антоніо Гутерріш закликав уряди країн, суспільство і органи охорони здоров’я негайно вирішити потреби психічного здоров’я, що виникають внаслідок пандемії коронавируса, попереджаючи, що COVID-19 може спровокувати кризу в цій сфері.

Про це повідомляє АР.

У відеоповідомлення Гуттеріш заявив, що «після десятиліть занедбаності і недостатнього інвестування в послуги з психічного здоров’я, пандемія COVID-19 зараз вражає сім’ї і товариства з додатковою психічним навантаженням».

Він вказав, що на людей впливають «горе через втрату близьких людей, шок від втрати роботи, ізоляція і обмеження пересування, складна динаміка відносин в родині, невпевненість і страх перед майбутнім».

Читайте також: На підтримку пенсіонерів під час пандемії Канада виділяє $ 1,85 мільярда
Допомога і підтримка більше вссего необхідні медичним працівникам, людям старшого віку, підліткам, молоді та тим, хто вже мав проблеми з психічним здоров’ям, а також людям, які зіткнулися з кризою через пандемію.

«Служби у сфері психічного здоров’я є важливою частиною всіх реакцій уряду на COVID-19. Вони повинні бути розширені і повністю профінансовані », – підкреслив Гуттеріш.

В ООН попередили, що якщо не буде вжито заходів, COVID-19 може спровокувати кризу психічного і фізичного здоров’я в світі.

Нагадаємо, що голод через пандемію COVID-19 може зачепити чверть мільярда людей – ООН

Як раніше повідомлялось, в Україні вперше за добу від коронавіруса вилікувалося більше людей, ніж захворіло

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram