Палац культури «Молодіжний» у Миколаєві придбав тепловізор для військових 

В Інгульському районі Миколаєва у вересні відновив свою роботу Палац культури «Молодіжний». Окрім творчої діяльності, працівники закладу підтримують українську армію. Колектив придбав тепловізор на потреби військової бригади, де нині служить чоловік однієї зі співробітниць палацу.

Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 16 листопада.

Культурне життя Миколаєва триває. В Інгульському районі з вересня поновив свою роботу Палац культури «Молодіжний». Хоч дітей зараз майже втричі менше, ніж до війни, ділиться директорка закладу, проте учні вже потроху повертаються.

Життя продовжується і наші хлопці воюють не за те, щоб ми скиглили, ридали і нічого не робили, ми повинні працювати не тільки заради перемоги, але й заради наших дітей, – поділилася директорка Палацу культури «Молодіжний», Юлія Захарова.

Юлія Захарова

Втім, не творчістю єдиною живе колектив Палацу Культури «Молодіжний». Юлія Захарова розповідає: всі працівники усвідомлюють, завдяки кому можуть займатися творчою роботою, а тому намагаються допомогти Збройним Силам України будь-яким способом.

У кожного з нас є хтось на фронті. І Палац культури це не виключення. У нашої бухгалтерки чоловік на фронті. Вони звернулись до нас з проханням купити тепловізор, щоб гарно працювати на благо нашої держави. І ми на зібранні профспілки вирішили на всі кошти, які в нас є, придбати тепловізор, – розповіла пані Юлія.

Нове обладнання вже передали захисникам на фронт. Ці гроші потрібні були палацу у мирні часи, зауважує Юлія Захарова та додає: зараз нам набагато потрібніша перемога, а тому допомога українським воїнам має бути в пріоритеті.

У нас у всіх є кошти, якими ми можемо розпоряджатися. Бюджетними коштами, на жаль, и не можемо так вільно розпоряджуватися. Але ці кошти ми можемо віддати нашим хлопцям, тим, хто зараз стоїть там. Тому долучайтеся, – додала вона.

Наразі у Палаці культури триває ще один збір на пікап для захисників, які тримають оборону на Херсонському напрямку. Його мета зібрати 200 000 гривень. Юлія Захарова закликає містян долучатися до збору. Більше про нього ви можете дізнатися на сторінці Палацу культури «Молодіжний» у фейсбуці.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: