Секретар Миколаївської міськради розкритикував колег, які ігнорують голосування на сесіях. На його думку такі депутати не розуміють своєї відповідальності перед миколаївцями, які за них голосували.
Про це ви можете дізнатись у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:




