Фалько розкритикував депутатів, які ігнорують голосування на сесіях.

Секретар Миколаївської міськради розкритикував колег, які ігнорують голосування на сесіях. На його думку такі депутати не розуміють своєї відповідальності перед миколаївцями, які за них голосували.

Про це ви можете дізнатись у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: