Останніми днями Україні не вистачає власної електроенергії

У вечірні часи 16 та 17 серпня Національна енергетична компанія «Укренерго» мусила залучати аварійну допомогу з енергосистем Румунії та Польщі. 

Більше про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Споживання за ці дні вже назвали найбільшим за весь літній період. Аварійна допомога – останній і найдорожчий захід подолання нестачі електроенергії. Наступний крок вочевидь —  відключення споживачів. 18 серпня також здійснюється імпорт електроенергії зі Словаччини та Молдови. Ситуацію енергетики пояснюють  ремонтами на теплових та гідроелектростанціях, в той же час на атомних енергоблоках проводиться перезавантаження палива та підготовка до активної роботи взимку. Нагадаємо, прогнозується, що майбутня зима може стати важчою для України, ніж попередня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: