Фото: Getty Images

Ощадбанк підписав меморандум з інвестором із Абу-Дабі

Ощадбанк та Mubadala Investment Company (Mubadala), суверенний інвестор з емірату Абу-Дабі (ОАЕ), підписали Меморандум порозуміння з метою вивчення можливостей співробітництва.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє прес-служба банку. Меморандум має на меті формалізувати намір обох сторін щодо подальшого обговорення потенційних сфер співпраці та потенційних інвестиційних проєктів в Україні та за кордоном, включаючи укладення довгострокових угод для досягнення таких цілей.

Зазначається, що партнерство Ощадбанку та компанії Mubadala покликане визначити потенційні ініціативи для спільного інвестування в Україні, що, в свою чергу, сприятиме розвитку української економіки.

Читайте також: Зеленський домовився про співпрацю з ОАЕ у галузі біотехнологій, IT та кібербезпеки

Мubadala Investment Company є одним із провідних світових суверенних інвестиційних фондів з активами понад 232 млрд дол. США. У його портфелі – проєкти на шести континентах у багатьох сферах та класах активів.

Нагадаємо, що у межах офіційного візиту президента Володимира Зеленського в Об’єднані Арабські Емірати українська делегація підписала низку меморандумів та контрактів на загальну суму від 3 млрд дол. США.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram