ФОТО: Pixabay

Опалювальний сезон 2021-2022: на скільки готові ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» та ПрАТ МТЕЦ

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» та ПрАТ МТЕЦ більше як на 90 відсотків готові до початку опалювального сезону.

Про це стало відомо під час відкритої апаратної наради міського голови Олександра Сєнкевича з керівниками структурних підрозділів міської ради, повідомляє пресслужба міськради.

Директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов повідомив, що підприємство готове до опалювального сезону на 90%. Наразі триває реконструкція двох котелень за проєктом Світового банку: на вул. Самойловича, 42 та на вул. Новозаводській, 48. Решта котелень фактично готові.

Наразі у місті є 20 розриттів, які потребують асфальтування. До 15 жовтня роботи на тепломережах та поточні ремонти будуть завершені.

Читайте також: «Миколаївоблтеплоенерго» наразі готове до опалювального сезону на 90%, — Микола Логвінов

Миколаївська ТЕЦ готова до зими на 97%. 

Ми заповнили системи теплоносієм більше як на 50%. Щодо розриттів: днями завершимо ремонт на вул. Московській та будемо готувати ділянку для асфальтування. Буде невеликий ремонт на вулиці Адмірала Макарова та Соборній. За обсягом робіт однією з найбільших сьогодні залишається ділянка в районі ТЦ “Південний Буг” між вул. 6 Слобідською та Севастопільською. Загалом ситуація порівняно з минулим роком покращилась і ми входимо в новий сезон швидше, – зазначив представник  ПрАТ МТЕЦ.

Нагадаємо, у Миколаєві завершили реконструкцію однієї котельні та до опалювального сезону планують завершити роботи над другою. Модернізація відбувається за проєктом «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», який фінансує Міжнародний банк реконструкції та розвитку разом з Фондом чистих технологій.

Як відомо, 8 вересня виконком міської ради погодив інвестпрограму ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» на 2022 рік.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram