Фото: Обозреватель

Олімпійський чемпіон Абраменко: “Миколаїв буде забезпечений усім необхідним”

Спортсмен відзначив неймовірний рух волонтерів.

Найбільш титулований спортсмен України в історії Зимових Олімпійських ігор Олександр Абраменко подякував волонтерам та благодійним фондам, які підтримують Миколаїв.

Добрий день! Ми з України!

Саме так сьогодні більшість українців жартома вітаються один з одним. Не виключенням є і наші волонтери. Ці мужні люди, ризикуючи власним життям, щодня рятують тисячі людей, які втратили свої домівки і були змушені покинути рідні міста.

Розуміючи, наскільки складно зараз країні, хочу особисто подякувати тим, хто допомагає Збройним Силам України. Тим, хто дістає ліки. Тим, хто привозить воду та їжу туди, де цього потребують найбільше.

Нещодавно для мого рідного міста Миколаїв була доставлена гуманітарна допомога від Благодійного фонду «Тернопіль», який створений на базі баскетбольного клубу «Тернопіль» в перші дні війни. Вони щодня допомагають ЗСУ, розміщують і забезпечують усім необхідним тимчасово переселених осіб, які приїжджають до Тернополя.

Також благодійний фонд допомагає виїжджати за кордон жінкам, літнім людям та дітям. Щиро вдячний вам, хлопці, за допомогу моєму рідному місту, а також волонтерам “300 Миколаївців” за вашу спільну роботу.

Сподіваюсь, і надалі Миколаїв буде забезпечений усім необхідним! Дякую волонтерам. Все буде Україна!

Нагадаємо, що Олександр Абраменко вирішив перерахувати 100 000 гривень, які він отримав від Міністерства оборони України (МОУ) за срібну медаль Олімпійських ігор в Пекіні-2022, на потреби України. Половину цієї суми Олександр відправив волонтерам свого рідного Миколаєва, решту в благодійний фонд Країна спорту, пріоритетним напрямком якого є активна гуманітарна допомога постраждалим внаслідок війни в Україні.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram