Олексій Навальний / Фото: Glavred.info

Олексія Навального отруїли, чим саме – поки невідомо

Берлінська клініка «Шаріте», де на лікуванні перебуває російський опозиціонер Олексій Навальний, заявила, що політика отруїли.

Про це йдеться в прес-релізі клініки, передає Громадське.

Клінічні результати вказують на отруєння речовиною з групи активних речовин, які називаються інгібітори холінестерази. Конкретну речовину поки не встановлено… Вплив токсину на організм підтверджено кілька разів в незалежних лабораторіях, – йдеться в повідомленні.

У прес-релізі «Шаріте» зазначено, що Навальний досі перебуває в реанімації у важкому стані, але серйозної загрози його життю поки немає.

Згідно з діагнозом, пацієнта лікують антидотом – атропіном. Наслідки хвороби поки незрозумілі, не можна виключати і її довгострокового впливу, зокрема на нервову систему, – додають німецькі лікарі.

Нагадаємо, 20 серпня, російський опозиційний політик Олексій Навальний потрапив у реанімацію в стані коми. Його підключили до апарату штучної вентиляції легенів.

Пізніше стало відомо, в організмі Олексія Навального виявили отруту, яка є смертельно небезпечною не тільки для нього, але і для оточуючих.

Також повідомлялось, Олексій Навальний може на кілька місяців втратити дієздатність, в зв’язку з чим не зможе брати участь в активній політичній діяльності. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram