Олексій Навальний. Фото: @navalny

Навальний може втратити дієздатність на декілька місяців – ЗМІ

Опозиційний російський блогер Олексій Навальний може на кілька місяців втратити дієздатність, в зв’язку з чим не зможе брати участь в активній політичній діяльності.

Такий прогноз зробив Яка Бізіл, глава фонду Cinema for Peace, який організував транспортування Навального з Омська в Берлін, повідомляє 112.

У свою чергу, прес-секретар опозиціонера Кіра Ярмиш заявила, що перевірені відомості про стан здоров’я Навального можуть надійти тільки від лікарів клініки або від неї.

Нагадаємо, вранці 20 серпня Олексій Навальний повертався в Москву з Томська. Під час польоту політику стало погано, через що літак здійснив екстрену посадку в Омську. Російський опозиціонер був госпіталізований у важкому стані.

Лікарі поставили попередній діагноз: гостре отруєння невстановленою психодіcлептиком (психодіcлептики – речовини, здатні викликати галюцинації).

За словами прес-секретаря політика Кіри Ярмиш, отрута могла бути в чашці чаю, який Навальний пив в аеропорту Томська перед польотом.

Лікарі омської лікарні дозволили транспортування Навального в Німеччину, і 22 серпня він був доставлений в Берлін. Німецька поліція взяла під цілодобову охорону клініку Charite в Берліні, де лікують російського опозиціонера.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram