Олексій Лєпішев пояснив, чому покинув “Пропозицію”

Депутат Миколаївської міської ради Олексій Лєпішев розповів, чому прийняв рішення покинути команду політичної сили “Пропозиція”, з якою донедавна планував взяти участь у місцевих виборах і приєднатись до партії “За майбутнє”.

Про це він розповів у коментарі кореспонденту ТРК “МАРТ”.

За словами депутата, він ніколи не перебував у жодній політичній силі та партії, тому вважає лукавством подібні твердження на свою адресу.

Бути прихильником певної партії ще нічим не зобов’язує. У нас на сьогодні демократія і вона має бути у повному обсязі, тому людина має право обирати те, що вважає необхідним для його виборців і розвитку міста, – заявив Олексій Лєпішев.

На запитання про те, чи вплине його рішення на стосунки з Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем, депутат відповів, що має прекрасні робочі відносини з мером.

Олексій Лєпішев наголосив, підтримував і був членом фракції “Самопоміч” протягом всієї каденції нинішнього скликання Миколаївської міської ради, тому тепер прийняв рішення приєднатись до іншої політичної сили.

За весь час (прим.ред. – роботи депутатом у Миколаївській міській раді) я не входив до жодної групи і не виходив (прим.ред. – із фракції “Самопоміч”), я чесно доніс до завершення те, що було розпочато раніше. Я маю право, хоч ніколи й не належав до жодної політичної сили, але на жаль, так сформована система, що ти зобов’язаний обиратись у міську раду від якоїсь політичної партії, хоч ти до неї можеш і не входити. Зараз я готовий заявити, що є членом партії “За майбутнє”, – повідомив депутат.

Нагадаємо, депутат Миколаївської міськради Сергій Мотуз подав заяву про вихід з депутатської групи «Опозиційна платформа – За життя». 

Як відомо, у Миколаєві стартувало нове політичне ток-шоу із промовистою назвою «Битва за місто». Це проект інтернет-видання «НикВести» спільно з телеканалами «МАРТ» і «НісТВ». Зйомки першого ефіру політичного ток-шоу відбулись 14 вересня на 8 причалі.

Раніше повідомлялось, керівник Миколаївської обласної партійної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя», народний депутат України Юрій Загородній заявив, що він та організація не збираються підтримувати кандидатуру Артема Ільюка на пост Миколаївського міського голови.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram