Олександр Цуканов підтримав рішення мера Сєнкевича про ротацію в керівництві голів районів Миколаєва

Голова адміністрації Корабельного району м. Миколаєва Олександра Цуканов заявив, що підтримує рішення міського голови Олександра Сєнкевича щодо взаємозаміни серед керівників Центрального, Заводського та Корабельного районів міста.

Про це він сказав під час ефіру в студії телеканала «МАРТ».

Олександр Цуканов розповів, що про рішення мера дізнався із засобів масової інформації та особистої розмови з ним не мав. Посадовець зазначив, що наразі у звичному робочому режимі виконує покладені на нього зобов’язання голови адміністрації Корабельного району, тому загальний коментар щодо цього дасть лише після предметної розмови з Олександром Сєнкевичем. У той же час він підкреслив, що схвалює таке рішення міського голови.

Такі рішення, якщо вони обґрунтовані, то я розумію для чого вони потрібні. Перш за все він (прим.ред. — Олександр Сєнкевич) же це, мабуть, вирішив виходячи з певних обставин. Тому мій коментар наразі: він дав рішення — я вважаю його у будь-якому разі правильним, адже це було зважено і воно, я думаю, з’явилось не зненацька. А у свою чергу, якщо це буде ухвалено, то після розмови з міським головою, то дам свій коментар, якщо в цьому буде потреба. Хоча я вважаю, що в даній ситуації, так як він мій безпосередній керівник, тому будь-яким чином коментувати його рішення — це буде, як мінімум неправильно з точки зору субординації, — сказав Олександр Цуканов.

Він додав, що не мав змоги поспілкуватися з мером віч-на-віч щодо його рішення оскільки був на лікарняному. Однак вже коли повернувся до роботи, то на лікарняний за станом здоров’я вимушено пішов Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, 25 жовтня під час апаратної наради мер Миколаєва анонсував зміну керівників трьох районів міста місцями з початку січня 2022 року. Олександр Сєнкевич уточнив, що нинішній керівник адміністрації Центрального району Олександр Береза ​​перейде в адміністрацію Заводського, діючий очільник Заводської адміністрації Віктор Дмитрук перейде у Корабельний район, а голова останнього Олександр Цуканов займе крісло керівника Центральної райадміністрації.

Як відомо, в ефірі програми «Діалог» Олександр Цуканов зазначив, що у 2021 році основна увага адміністрації Корабельного району була зосереджена на оновленні автошляхів в межах даної частини міста, а також благоустрій її житлових зон.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930