Цьогоріч основний акцент був на ремонті доріг та благоустрою, — голова адміністрації Корабельного району

Голова адміністрації Корабельного району м. Миколаєва Олександр Цуканов зазначив, що у 2021 році основна увага виконавчого органу була зосереджена на оновленні автошляхів в межах даного району, а також благоустрій його житлових зон.

Про це він розповів в ефірі програми «Діалог», 16 листопада.

Посадовець підкреслив, що протягом останніх шести років основний напрямок реалізації коштів міцевого бюджету адміністрацією Корабельного району, а саме його 75% є капітальні видатки. У свою чергу, з цієї частки грошей, 80% йде на будівництво доріг.

Якщо розглядати у квадратних метрах доріг, які були реалізовані за цей час (прим.ред. — впродовж 2021 року), то по приватному сектору і внутрішньоквартальним проїздам — це у 12 разів більше, ніж за всі інші роки незалежності України було втілено об’єктів на території Корабельного району, — навів такі цифри Олександр Цуканов.

Він додав, що цього року вже зроблено два внутрішньоквартальних проїзда і ще один, за адресою проспект Богоявленьский, 324 на перетині з вулицею Остапа Вишні, наразі на стадії завершення. Олександр Цуканов також відзначив, на сьогодні вже завершені роботи по 8-ми об’єктах дорожньої інфраструктури.

З позитивного можно додати питання по санітарньому очищенню. Цього року був проведений конкурс: в нашому районі перемогло комунальне підприємство «Обрій-ДКП». В мене є велика надія, що ті зміни, які зараз лежать в тарифі (прим.ред. — по вивозу твердих побутових відходів), вони будуть включати і все те, що знаходиться біля сміттєвих контейнерів. Це все буде в зоні відповідальності компанії «Обрій-ДКП», тому сподіваюся вони справляться і санітарний стан в районі буде на порядок вище, ніж зараз. Хоча якщо брати до уваги магістральні вулиці, там де зони відповідальності департаменту ЖКГ і адміністрації, я гадаю, що санітарного стану на тверду «4-ку» ми дотримуємося, — підсумував очільник адміністрації Корабельного району.

Нагадаємо, у Корабельному районі Миколаєва виходить на фінішну пряму комплексний благоустрій двору багатоквартирного будинку по вулиці Океанівська.

Як відомо, у 2018, на вулиці Океанівська, 34-36 побудували міністадіон для гри у футбол. Цього року на цій території комплексно облаштувати територію поблизу: проклали тротуарні доріжки, зробили освітлення та газони, а встановили два ігрових майданчики для дітей.

Також «МАРТ» повідомляв, в липні у Корабельному районі поклали асфальт у провулку Кубинському в Балабанівці та на вулиці космонавта Волкова.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930