Олександр Сєнкевич дорікнув Владиславу Чайці за його надбудову, що закриває частину виставкового центру

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич згадав про надбудову над підвалом багатоквартирного будинку по вулиці Соборній біля муніципального виставкового залу, яка була зроблена нинішним кандидатом у мери Владиславом Чайкою.

Про це він розповів під час дебатів на телеканалі “Суспільне. Миколаїв”.

Сьогодні у єдиного виставкового муніципального залу в Миколаєві на вулиці Соборній немає вікон. А знаєте чому? Тому що був приватизований підвал, і над підвалом зроблена надбудова, яка закрила всі вікна і не дає денного світла потрапляти у виставковий зал, – сказав Олександр Сєнкевич.

А також поцікавився у Владислава Чайки, чи готовий він самостійно прибрати свої об’єкти, якщо його оберуть міським головою.

Ваша тітка (прим. ред. – Серафима Сєнкевич), тоді ще була головою цього виставкового залу, вона мене особисто просили закрити вікна і зробити ремонт, на що є відповідні документи, які Олександр Федорович бачив вже не один раз, інакше зніс би це давно. Ми тоді допомогли зробити ремонт у цьому виставковому залі. Виставковий зал попросив закрити вікна, бо світло там не так падало на картини, як повинно бути, – відповів Владислав Чайка.

Він додав, що якщо буде необхідно робити реконструкцію фасадів будівель на Соборній вулиці, він приведе в порядок як свої об’єкти, так і чужі.

Нагадаємо, кандидат на посаду Миколаївського міського голови Владислав Чайка масово заклеює місто своїми листівками. При цьому розклеювання відбувається у не призначених для цього місцях.

Раніше повідомлялось, у політичній партії «Пропозиція» заявили, що у Миколаєві поширюють агітаційні матеріали, спрямовані на дискредитацію чинного мера Олександра Сєнкевича.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram