ФОТО: зі сторінки міського голови у Facebook

Олександр Сєнкевич вшанував пам’ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та голова ОДА Олександр Стаднік вшанували пам’ять людей, які постраждали у Чорнобильскій катастрофі.

Про це мер міста написав на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні у вузькому колі разом з головою ОДА Олександром Стадніком, начальником головного управління ДСНС Миколаївщини Максимом Грицаєнко та головою обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» вшанували пам’ять людей, що постраждали у Чорнобильскій катастрофі.  Чорнобильська катастрофа є найбільшою в історії ядерної енергетики. Тисячі переселенців, тисячі зламаних доль, важкі наслідки для здоров’я декількох поколінь і екології планети. Сьогодні для багатьох з нас Чорнобильська катастрофа залишається чимось далеким та невідомим, лише трагічною датою на сторінках історії. Але жителям міста та області важливо пам’ятати про трагедію, адже на Миколаївщині теж є діюча та потужна атомна станція, а «мирний атом» раптово, через людський фактор, може стати агресивним.  Висловлюю співчуття всім постраждалим у катастрофі. Місто буде продовжувати допомагати вам в рамках своїх можливостей. Всім міцного здоров’я. Бережіть себе! – написав міський голова.

Дивіться також: Гість програми “Діалог” Олександр Сєнкевич
ФОТО: зі сторінки міського голови у Facebook
https://www.facebook.com/SenkevichNikolaev/posts/1901253283339651

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич у щоденному прямому ефірі заявив, що кількість хворих на коронавірус збільшується, тому що миколаївці розслабились.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram