Олександр Сєнкевич сказав, коли школи Миколаєва повертаються до навчання

Після зимової паузи миколаївські школярі знову сядуть за парти. Уже в понеділок, 12 січня, у місті планують завершуити зимові канікули. Про це в етері нашої програми «Діалог» повідомив мер міста Олександр Сєнкевич. Одним із ключових питань напередодні повернення до навчання залишається організація харчування у школах. За його словами наразі оголошено тендер на майже 180 мільйонів гривень для забезпечення харчування всіх закладів освіти в першому півріччі цього року.

Зараз управлінням освіти укладено договір на 14,1 мільйона гривень із комунально-виробничим підприємством харчування, яке в січні буде годувати дітей. Ми також продовжуємо модернізацію харчоблоків, плануємо закупівлю обладнання, звертаємося до наших партнерів. Моя мета і, можна сказати, мрія — створити фабрику-кухню, де їжа буде готуватися, заморожуватися і фактично розігріватися вже безпосередньо у школах перед вживанням. Так, як це робиться, наприклад, у літаках, адже їжу не можна довго тримати розігрітою чи підігрітою — її потрібно готувати безпосередньо перед споживанням. Це наш план, але, звичайно, бюджет мізерний вніс свої корективи, розповів Олександр Сєнкевич.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти: