Олександр Сєнкевич про часткове скорочення штату працівників у лікарні швидкої медичної допомоги

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич прокоментував ситуацію щодо часткового скорочення штату працівників у лікарні швидкої медичної допомоги. У коментарі журналістам мер підкреслив, це пов’язано з медичною реформою у державі, яка наразі ще не закінчилась. Також він додав, що подібні заходи з оптимізації вже торкнулися й інших медзакладів Миколаєва.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: