Олександр Дем’янов став директором лікарні ШМД на наступні п’ять років

Олександр Дем’янов, який 13 років був керівником лікарні швидкої медичної допомоги виграв конкурс на заміщення вакантних посад медичних закладів Миколаєва. З ним продовжили контракт на наступні 5 років. Підписаний договір директору закладу вручив особисто Олександр Сєнкевич.

Всі разом працюйте на благо миколаївців, сьогодні – це не тільки ваші пацієнти, але і ваші клієнти. Ви знаєте, що медична реформа дозволяє сьогодні обирати місце лікування, бо за хворим сьогодні ходять гроші. Тому сьогодні, окрім того, що ви повинні давати послугу як лікарня, ви ще повинні конкурувати. Щоб хворі приходили а планові операції саме до вас, щоб у вас був найкращий сервіс. Ну а допомагати вам з технікою, з обладнанням, з ремонтом ми обов’язково будемо, – сказав міський голова.

Начальник управління охорони міської ради Ірина Шамрай каже, на ЛШМД великі сподівання, адже згідно з реформою цей лікувальний заклад стане опорним.

Дивіться також: 11 миколаївських закладів охорони здоров’я отримали нових керівників

Він є вже опорним і багато буде ще проведено і ремонтів, і оснащення. Ви бачите, наскільки помінялась ситуація протягом, навіть минулого року. Тому я хочу побажати, щоб у вас була повна взаємодія з вашими пацієнтами, тому що сьогодні наскільки ви знайдете з ними спільну мову, наскільки пацієнт залишиться задоволений, стільки коштів ви отримаєте на підтвердження тих пакетів, які у вас є, – звернулась до колективу ЛШМД Ірина Шамрай.

Контракт на подальшу роботу за результатами конкурсу укладено і з директором Центру первинної медико-санітарної допомоги № 5. Маргарита Юрчук 12 років очолювала цю амбулаторію, з 1-го червня вона продовжить працювати на посаді директора. Контракт на подальшу роботу Маргариті Юрчук також вручив міський голова.

Під час зустрічі з колективами лікувальних закладів міський голова пообіцяв, в ході найближчої сесії міської ради винесе на голосування проєкт рішення щодо страхування медичних працівників міста, котрі ведуть роботу з хворими на коронавірус. В цю категорію потрапляють 3928 співробітників медичних установ міста.

Нагадаємо, керівникам Центрів ПМСД Миколаєва після конкурсу подовжили контракти.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram