Керівникам Центрів ПМСД Миколаєва після конкурсу подовжили контракти

З 1 червня укладені контракти з директорами комунальних некомерційних підприємств Миколаївської міської ради за результатами проведених конкурсів на заміщення вакантної посади керівника закладу. Цього разу мова йде про ЦПМСД № 7 та ЦПМСД № 4.

Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7, що розташований у Корабельному районі, отримав нового директора. Ним стала Олена Власова, яка має досвід роботи 43 роки.

Своє бачення розвитку закладу Олена Власова втілює у життя. Каже, людина повинна почуватись комфортно, отримуючи медичну допомогу.

В урочистій обстановці міський голова Миколаєва вручив підписаний контракт. Він також розказав, чим цей заклад охорони здоров’я відрізняється від інших.

За словами начальника управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, центр ПМСД № 7 має один з найвищих показників заключення декларацій з сімейними лікарями.

Також отримав свого керівника комунальний некомерційний заклад, розташований за адресою вулиця Адміральська 6. Тут призначили Сергія Мотуза. Досвід роботи якого складає 39 років.

Олександр Сєнкевич подякував за сумлінну роботу колективу медичного закладу. Він висловив сподівання, що з призначеним директором закладу їм і надалі працюватиметься легко. Окрім того, міський голова розказав про страхування медичних працівників.

Нагадаємо, що 11 закладів охорони здоров’я Миколаєва отримали директорів після проведення конкурсів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram