20 вересня російські окупанти вчергове обстріли Очаків. Пошкоджено будинки та автівки місцевих мешканців. Постраждалих немає. Правоохоронці та інші профільні служби наразі документують злочини ворога проти мирного населення.
Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 20 вересня.
Нагадаємо, що раніше наші кореспонденти завітали до Очаківської громади і розповіли як люди виживають під щоденними обстрілами.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:
- на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;
- у Telegram-каналі «МАРТ»;
- на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»;
- також дивіться нас у прямому ефірі.




