Окупанти в зоні ООС двічі відкривали вогонь і запустили безпілотник із вибухівкою

Від початку сьогоднішньої доби в районі проведення операції Об’єднаних сил окупанти тричі порушили режим припинення вогню.

Про це у Facebook повідомляє штаб ООС.

Поблизу Зайцевого ворог обстріляв українські позиції з автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї.

У напрямку Невельського російські окупанти вели вогонь зі стрілецької зброї.

Читайте також: У зоні ООС поранений український боєць

Окрім того, на Донеччині зафіксований проліт ворожого безпілотного літального апарата невизначеного типу із перетином лінії розмежування, який здійснив скидання двох саморобних вибухових пристроїв (один з яких не спрацював) на північну околицю житлового району Зайцевого. Постраждалих серед цивільного населення та пошкоджень інфраструктури немає.

Бойових втрат серед українських захисників немає.

Нагадаємо, 4 липня російсько-окупаційні війська 5 разів обстріляли позицій Об’єднаних сил. Один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил дістав поранення, несумісні з життям.

Крім цього, на початку серпня російські найманці випустили протитанкову керовану ракету по автокрану у Пісках Донецької області, який допомагав відновити пошкоджену інфраструктуру. Внаслідок ураження один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил загинув. Ще один військовий дістав поранення.