Окупанти поранили українського військового у зоні ООС

Російські окупаційні війська двічі обстріляли українські позиції. Один український боєць зазнав поранень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба штабу операції Об’єднаних сил у Facebook.

Pафіксовано 2 обстріли. В результаті обстрілів один військовий отримав вогнепальне поранення. Воїн перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров’я – середньої тяжкості, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, за даними штабу, поблизу селища Піски ворог вів вогонь зі станкових протитанкових гранатометів. Неподалік Новомихайлівки противник обстріляв українські позиції зі стрілецької зброї.

Читайте також: У зоні ООС загинув український боєць, троє поранені

На обстріли російсько-окупаційних військ українські захисники відкривали вогонь у відповідь. Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через українську сторону СЦКК.

Читайте також: Президент України посмертно нагородив миколаївських морпіхів, які загинули в зоні ООС

5 червня в районі проведення операції Об’єднаних сил російсько-окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню, загинув один український військовослужбовець.

4 липня російсько-окупаційні війська 5 разів обстріляли позицій Об’єднаних сил. Один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил дістав поранення, несумісні з життям.

Крім цього, на початку серпня російські найманці випустили протитанкову керовану ракету по автокрану у Пісках Донецької області, який допомагав відновити пошкоджену інфраструктуру. Внаслідок ураження один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил загинув. Ще один військовий дістав поранення