ФОТО: Міноборони

Офіцери і сержанти української армії складатимуть тест з англійської мови

Міністерство оборони внесло зміни до нормативних документів, щоб удосконалити систему військової освіти та підготовки кадрів, згідно з якими вводяться нові кваліфікаційні вимоги до рівнів володіння іноземною мовою офіцерським та сержантським складом.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Там зазначають, що необхідність вивчення англійської особовим складом є одним із головних аспектів у взаємосумісності зі структурами НАТО.

Для тих, хто вже володіє англійською на достатньому рівні, викладатимуть на курсах професійної військової освіти винятково цією мовою. Це, мовляв, відкриває перед військовослужбовцями “широкі можливості для участі в міжнародних місіях і навчання за кордоном”.

Читайте також: Чиновники будуть складати іспит з української мови, – омбудсмен

Система військової освіти в Україні складається з органів управління та мережі вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти та військових ліцеїв. Керує системою військової освіти в Україні Департамент військової освіти і науки Міністерства оборони. Виші готують студентів за державним замовленням, забезпечуючи потреби Збройних сил та інших військових формувань.

Таку освітню діяльність сьогодні провадять 2 університети, 4 академії, 6 військових інститутів, 3 військові коледжі сержантського складу, 1 відділення військової підготовки, 33 кафедри військової підготовки, 10 кафедр медицини катастроф і військової медицини та 3 військові ліцеї.

Нагадаємо, на території окремої бригади морської піхоти  імені контрадмірала Михайла Остроградського відкрили нову казарму поліпшеного типу для контрактників на 125 місць.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram