Фото: mil.in.ua

Морські піхотинці отримали нову казарму

На території окремої бригади морської піхоти відкрили нову казарму поліпшеного типу для контрактників на 125 місць.

Про це пише ШоТам, посилаючись на Український мілітарний портал.

Нову казарму отримали військові 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського. За планом у цьому військовому містечку передбачають будівництво ще декількох казарм поліпшеного типу.

Також наступного року планують здати в експлуатацію наявні на території військової частини об’єкти незавершеного будівництва. Нова казарма побудована за типовим проєктом і являє собою двоповерховий гуртожиток, розрахований на 125 осіб. Мешкатимуть в ньому військовослужбовці сержантського та старшинського складу.

Читайте також: У Варшаві з’явився сквер імені уродженця Запорізького краю – легендарного генерала Армії УНР

На військових чекають кімнати блочного типу, розраховані на 5 осіб. У кожному блоці душова і туалет, а також кухня і пральня, обладнані сучасними побутовими приладами. Місця індивідуальної гігієни зведені з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм. Кімнати побуту облаштовані пральними та сушильними машинами.

Нагадаємо, що згідно із рейтингом найсильніших військових держав світу, Україна, порівняно з минулим роком піднялася на 2 сходинки і посіла 27 місце із 138, а серед країн Європи зайняла 9 місце із 50.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram