Офіс Президента готує турне Зеленського країнами Азії у другому півріччі

Турне Президента України країнами Азії планують провести у другому півріччі 2021 року.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України, дипломатичний радник Президента Ігор Жовква у статті для “Дзеркала тижня”, пише Укрінформ.

“Працюємо над організацією азійського турне Президента України у другому півріччі 2021 року. Маємо чимало економічних інтересів у Кореї, В’єтнамі, Таїланді, Сінгапурі – це і будуть основні напрямки зазначеного турне”, – написав він.

Крім того, Жовква зауважив, що у відносинах із Китаєм ключовим завданням є розвиток взаємовигідної торговельно-економічної співпраці, передусім подальше нарощування обсягів експорту української продукції до цієї держави, розширення номенклатури експортованих товарів, зміцнення позицій на китайському ринку українських виробників сільськогосподарської продукції.

Читайте також: Українці зможуть економити за газ до 40%, якщо оберуть державного постачальника, – Зеленський

“Актуальним завданням залишатиметься залучення китайської сторони до реалізації окремих інфраструктурних проєктів в Україні”, – додав він.

Нагадаємо, що на цьому тижні Зеленський підписав закон “Про внутрішній водний транспорт”, який регулює правовідносини в цій галузі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram