Фото: Одеський припортовий завод

Одеський припортовий завод припиняє роботу через борги за газ

Одеський припортовий завод припинить роботу з 22 вересня через заборгованість за природний газ.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник директора заводу Микола Щуриков.

Він зазначив, що правління заводу прийняло рішення про зупинку роботи 18 вересня. З 22 вересня роботу заводу повинні призупинити через заборгованість за розподіл газу.

За словами Миколи Щурикова, ситуація із заборгованістю не нова. Він обурився, що керівництво заводу не запобігло зупинці роботи і не проводило переговорів з «Одесагазом» та справжнім поставником сировини «АгроГазТрейдинг» незважаючи на те, що останній звертався до керівництва підприємства.

Також, за його словами, під час останнього конкурсу обрали нового поставника сировини — маловідому сінгапурську компанію, проте договір з нею не уклали. У той же час угода з «Агро Газ Трейдинг» завершується в кінці жовтня 2021 року.

Микола Щуриков зазначив, що в листопаді очікується зниження цін на газ і тоді завод, ймовірно, буде готовий до запуску.

Нагадаємо, на початку літа цього року стало відомо, що сума накопичених на ринку газу боргів перевищує 120 мільярдів гривень, що становить загрозу для енергобезпеки України.

Як відомо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич обурився, що компенсувати різницю між обгрунтованими тарифами на опалення і тими, що будуть діяти в найближчому опалювальному сезоні, будуть місцеві бюджети.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram