Обидва щеплення від коронавірусу в Україні отримали майже 11 мільйонів людей

В Україні 27 листопада зробили 139 476 щеплень проти коронавірусу. Першу дозу отримали 43 353 особи, а 96 123 повністю вакцинувалися, тобто отримали другу дозу.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

Вакцинацію проводили 858 мобільних бригад, 3 138 пунктів щеплення та 493 центри вакцинації.

Використовували чотири препарати: Pfizer (Comirnaty) – 96 123 щеплення, Sinovac (CoronaVac) – 51 146, AstraZeneca – 17 867 і Moderna – 10 526.

З початку масової вакцинації зробили 24 194 260 щеплень проти коронавірусу. Першу дозу отримали 13,2 мільйонів осіб, а повністю вакцинувалися — 10,9 мільйонів.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що з нинішніми темпами вакцинації бустерну (третю) дозу не вводитимуть найближчим часом.

Як відомо, 23 листопада стало відомо, що повний курс щеплення вакциною проти COVID-19 завершили понад 10 мільйонів українців.

Раніше повідомлялося, начальник обласного управління охорони здоров’я Максим Безносенко розповів, що Міністерство охорони здоров’я України поставило завдання перед Миколаївською областю до кінця року щотижня вакцинувати 74 тисячі осіб. Наразі регіон успішно виконує необхідний план по щепленням.