ФОТО: ZIK

“Обмеження будуть”: Шмигаль розповів про карантин на зимові свята

Після підбиття підсумків карантину вихідного уряд вирішуватиме, яків обмеження вводити наприкінці грудня і на початку січня.

Про це в інтерв’ю виданню “Кореспондент” розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Ми розуміємо, що кінець року – це час традиційного заробітку. Але цього року у зв’язку з пандемією певні обмеження все-таки будуть. Якими вони будуть, ми якраз зараз обговорюємо з усіма зацікавленими сторонами. Нам треба підбити підсумки карантину вихідного дня, щоб зрозуміти його ефективність і скласти план дій на кінець року. Після цього можна буде вирішити, які обмеження варто вводити на різдвяно-новорічні тижні, і чи варто, – наголосив очільник Кабінету міністрів. 

Читайте також: Кабмін готує масове тестування українців на COVID-19

Прем’єр наголосив, що разом з очільниками міст та областей обговорювали доцільність масових святкувань, концертів та відкриття “ялинок”. 

Можливих сценаріїв зараз два. Перший – кількість хворих почне падати, і все само вирішиться. Але на такий варіант ми не особливо сподіваємося. Більше – на можливість керувати ситуацією: або точковими, або тотальними обмеженнями. Якщо загроза життю громадян зросте, то треба вводити локдаун і рятувати десятки тисяч, – зауважив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, Кабінет міністрів не продовжуватиме дію карантину вихідного дня, водночас на території всієї країни діятимуть обмеження помаранчевої зони.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram